CP Plus iNet system

Ovládejte topení Combi nebo klimatizaci Truma na dálku pomocí mobilního telefonu. V mobilní aplikaci Truma pak nastavíte požadovanou teplotu a pomocí sms váš telefon odešle příkaz rovnou do karavanu. Panel CP Plus umístěný v karavanu přehledně zobrazuje veškerá data o provozní teplotě, napětí baterie, stavu vytápění, stavu klimatizace a je schopen také zobrazit chybové hlášky topení řady Combi. Zapnutí a vypnutí lze nastavit pomocí časových hodin, teplota se nastavuje podle stupňů Celsia a jsou k dispozici i nové komfortní funkce jako třeba booster vytápění, samotný ventilátor bez topení a další.

Panel CP Plus a CP Plus iNet ready pracuje pouze s řídící jednotkou topení, verze 5. U starších řídících jednotek je třeba jejich výměna. iNet box pro spojení s mobilním telefonem lze připojit pouze k panelu CP Plus iNet ready. První řada CP Plus panelů nelze propojit s iNet boxem.

Letošní novinkou je možnost připojení iNet boxu ke klimatizaci, bez použití ovladače CP Plus. Sestava je určená pro majitele karavanů s klimatizací Truma.

  • panel CP Plus iNet ready ................................................... 6 100,- 
  • iNet box ................................................................................. 7 300,-
  • iNet box + CP Plus panel ................................................. 10 751,-
  • iNet ukazatel lahve (level control)..................................... 4 090,-
  • iNet ukazatel lahve (level control) + iNet box ................ 8 056,-

 

Všechny uvedené ceny jsou včetně dph.

Návod k obsluze panelu CP Plus iNet Ready a iNet boxu Vám zašleme na požádání.