Reference

Dbáme na osobní a profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Proto nás velice těší a nesmírně si vážíme Vašich referencí, které nám posíláte do mailu nebo zveřejňujete na webu. S některými z nich se musíme pochlubit.  

Nesmírně si vážím Vašeho přístupu, kdyby bylo takových jako jste Vy více, bylo by podnikání v naší zemi mnohem radostnější.

Ing. Josef Špalt

Byl jednou na kraji Zlína servis karavanů, kde splnili každé přání, které Vám na očích viděli. Ne, to není pohádka. Takový servis opravdu existuje, jmenuje se Mat servis ve Zlíně Tečovicích. Do karavanu jsme si přáli namontovat spoustu doplňků a vymožeností. Všechny nám zdejší parta pod vedením pana Matouše namontovala, nebáli se ani našich nestandardních přání. Děkuji Vám pane Matouši a spol. za perfektní a velmi vstřícný přístup, bylo nám potěšením svěřit naši Adrii do Vašich rukou.

Radi  Caravan24

Kupoval jsem u pana Matouše plnící láhev, i když to bylo Zlin - Praha, komunikace byla perfektní. Ještě jednou díky.

Sapuki   Caravan 24

Ochota, profesionalita a hlavně bez keců stylu "To bude problém, to asi nepůjde, proč je to tady tak blbě řešeno" atd. Jsem maximálně spokojen s přístupem i výsledkem práce. Děkuji.

Hroch   Caravan 24