Teplo v karavanu ze studeného Švédska

Nabízíme produkty a jejich servis od švédské společnosti Alde, která pro karavany dodává unikátní systém vytápění. Topení Alde a jejich produkty patří mezi absolutní špičku v oboru. Celý systém využívá speciální kapalinu, která je zahřívána v tělese topení a poté čerpadlem rozháněna do celého karavanu, kde jsou umístěny radiátory. Nové dotykové ovládání lze rozšířit o jednotku ALDE Smart control a můžete mít topení pod kontrolou ve Vašem mobilním telefonu. S ovládáním ALDE je kompatibilní klimatizace Truma Aventa Comfort. 

Smart Control

ALDE Smart Control - bezdrátové ovládání topení a klimatizace v karavanu. 

Chytré technologie vás provází na každém kroku a karavan není žádnou výjimkou. Podobně jako firma Truma tak i švédský výrobce nezávislých topení ALDE, dodává komunikační jednotku, se kterou můžete pomocí mobilní aplikace v telefonu ovládat veškeré základní funkce topení řady ALDE 3010 a ALDE 3020. U modelu 3020 je dokonce možné pomocí aplikace ovládat zároveň s topením i klimatizační jednotky Truma. Stačí k tomu nainstalovat do vozidla jednotku ALDE Smart Control, vložit sim kartu, parkovat v dosahu mobilního operátora a zábava může začít. ALDE aplikace v chytrém telefonu je velmi přehledná a intuitivní. Vzhled aplikace přímo emuluje základní stránku ovládání, která se zobrazuje na barevném displeji topení ve vozidle. Lze tedy topení na dálku odkudkoliv zapnout nebo vypnout, změnit teplotu, případně jen nastavit teplou vodu. Kromě základních ovládacích funkcí vás aplikace bude na dálku informovat o provozním stavu topení a vozidla. Budete mít tak dokonalý přehled o venkovní teplotě, vnitřní teplotě a teplotě vody v boileru. Dále vám aplikace sdělí, je-li topení v provozu na plyn nebo elektriku. Velmi praktické mohou být i informace o náhlých závadách na topení. Abyste předcházeli nepříjemnostem, které vás mohou překvapit během vaší nepřítomnosti v karavanu, je možné si v aplikaci nastavit alarm. Smart Control tak vyšle sms zprávu do vašeho telefonu vždy, když klesne napětí baterie pod kritickou mez, nebo pokud teplota v interiéru dosáhne přednastavenou minimální hodnotu. Pokud si zaškrtnete v menu zasílání závad, topení v případě náhlého zastavení, bude zasílat informace s příčinou poruchy.

Díky této šikovné aplikaci tak můžete vždy přijít k vyhřátému nebo vychlazenému karavanu a užívat si naplno pohodlí na vašich cestách.

Příslušenství ALDE

barevný displej ALDE
smart control
venkovní teploměr
antifreeze long life G13