Vestavby Tanja od společnosti Turčan Auto

Jako jediní na českém trhu zastupujeme slovenského výrobce vestaveb Tanja. Jejich vestavby jsou už na našich silnicích velmi rozšířené a nyní je můžete získat i u nás. Pomůžeme vám vybrat nejlepší variantu, hotovou vestavbu dovybavíme veškerými doplňky a v poslední řadě zapíšeme přestavbu do českého technického průkazu. Tím se stane vaše dodávka obytným vozidlem. Ceny za výrobu vestavby stanoví výrobce. U nás můžete získat přidanou hodnotu v podobě servisu, dovybavení doplňků na přání a technickou pomoc před samotnou realizací. 

U nás můžete také zakoupit úplně nový vůz i včetně hotové vestavby a výrazně tak zkrátit čas čekání na váš nový karavan. 

Flexibilita, jedinečnost a variabilita !

U přestaveb Tanja máte alternativy, jaké vám sérioví výrobci nemůžou nabídnout. Jedinečná možnost konfigurace interiéru a exteriéru přesně tak, jako to vyhovuje vám. Ať už jde o výběr vozidla (nové, ojeté, výrobce, náhon - přední, zadní, 4x4 ...), volbu použitých materiálů, dokonce rozložení a výběr nábytku a komponentů, všechno si můžete nakonfigurovat přesně podle vašich představ. Zkušení pracovníci vám pomůžou po dobu celého procesu (od výběru typu a velikosti vozidla, až po barvy potahů na sedačkách), ať už jste ostřílení karavanista nebo úplný začátečník.

Kvalita a rychlost provedení !

Při výrobě jsou používané jen komponenty od renomovaných výrobců (Truma, Dometic, Webasto, Fiamma atď.) a všechen nábytek je ručně vyrobený na míru, aby se co nejlépe využilo veškeré místo v každém daném vozidle. Obytné auta jsou samozřejmě dostatečně izolované, což umožňuje celoroční používání. Další výhodou je, že na to všechno nemusíte čekat několik měsíců. Od začátku výroby jsou přestavby Tanja obvykle ukončené do dvou až tří týdnů.