Přestavby vozidel na LPG

MAT servis autoplyn Tečovice

Naší prioritou v oblasti přestaveb vozidel na LPG je precizně provedená montáž. A to nejen kvalita provedené práce, ale také klademe velký důraz na estetiku provedené přestavby na LPG.

Při zakládání naší firmy jsme se rozhodli vsadit na kvalitu, proto jsme v počátcích montovali pouze holandské systémy (Vialle, Landi Hartog, Groot), které byly v té době na našem trhu sice nejdražší, ale zato velmi kvalitní. A jelikož nás spokojenost našich zákazníků utvrdila ve správnosti tohoto rozhodnutí, tak v tomto trendu pokračujeme i nadále. Postupem času se však holandské výrobky staly příliš drahé a zároveň se na náš trh dostaly italské značky, které svojí kvalitou splňují naše požadavky a zároveň jsou za velmi příznivou cenu. 

V současné době montujeme sekvenční vstřikování plynu. Což je momentálně to nejlepší co nabízí trh v oblasti autoplynu. U každé instalace má zákazník možnost volby nádrže. A to válcové nebo toroidní. Velikost nádrže je individuální pro každé vozidlo. Nejčastěji se používají nádrže o objemu 40 až 70 litrů. V nabídce jsou samozřejmě i větší nádoby a to až do objemu 120 litrů.