Neplaťte silniční daň!

Dle zákona č.16/1993 Sb., o dani silniční se od 1.1.2009 osvobozují od této daně vozidla na LPG.

Dle § 3 odst.f) vozidla pro dopravu osob nebo vozidla pro dopravu nákladů s největší povolenou hmotností méně než 12 tun, která
1. mají elektrický pohon
2. mají hybridní pohon kombinující spalovací motor a elektromotor
3. používají jako palivo zkapalněný ropný plyn označovaný jako LPG nebo stlačený zemní plyn označovaný jako CNG, nebo
4. jsou vybavena motorem určeným jeho výrobcem ke spalování automobilového benzínu a ethanolu 85 označovaného jako E85.


Jsme smluvní partner AGC Plus

 

 

Ukončení montáží LPG

Dne 15.2.2019 jsme provedli poslední přestavbu vozidla na LPG. Montáže LPG jsme prováděli od roku 1994 a za bezmála 25 let jsme přestavěli více než 3000 vozidel na plyn. Děkujeme všem zákazníkům za důvěru, které si nesmírně vážíme.
Nyní jsme se však rozhodli, že hlavní činností naší firmy bude už jen KARAVAN SERVIS.
Zatím zůstává zachován prodej náplní Flash lube a aktuálně je výprodej filtrů LPG za akční ceny.

 

 

Montáž LPG

Při každé instalaci klademe vysoký důraz na kvalitu a estetiku provedené práce. Samozřejmostí je také plná podpora při záručním a pozáručním servisu. 

Při zakládání naší firmy jsme se rozhodli vsadit na kvalitnější a dražší systémy, proto jsme před 22 lety montovali pouze holandské systémy (Vialle, Landi Hartog, Groot). A jelikož nás spokojenost našich zákazníků utvrdila ve správnosti tohoto rozhodnutí, tak v tomto trendu pokračujeme i nadále. Postupem času se však holandské výrobky staly příliš drahé a zároveň se na náš trh dostaly také italské a polské značky, které svojí kvalitou naprosto splňují naše požadavky a přitom jsou za velmi příznivé ceny. 

V naší aktuální nabídce naleznete produkty od několika předních výrobců. 

Sekvenční vstřikování Landi Renzo

Landi Renzo Omegas a Omegas EVO - Landi patří mezi absolutní špičku v oboru. Italský výrobce dodává své komponenty do prvovýroby koncernu VW, Opel, Renault, Dacia, Fiat a dalších. Zařízení Omegas tak můžete najít i v nové Octavii. Systém Omegas používá dva druhy vstřikovačů. Levnější provedení se vstřiky značky AEB patří k tomu nejvýhodnějšímu co můžeme v současné době nabídnout. Vysoká kvalita komponentů, výborná spolehlivost, nízká pořízovací cena, minimální náklady na servis během provozu a vysoká odolnost proti nekvalitním palivům z něj dělá nejvíce prodávaný systém v naší firmě. Sady Omegas se dodávají pro 3 až 8 válcové motory, Omegas EVO pro 3 až 4 válcové motory.
Ceny u 4 válcových motorů začínají na cenách od 25 900,- Kč.

Landi LSI Prime - kombinuje vstřikovače AEB a řídící jednotky komunikující s OBD elektronikou vozidla. Sada se dodává v provedení pro 3 až 8 válcové motory. 
Ceny od 26 000,- Kč.

Landi Renzo Omegas DI - Speciální souprava určená pouze pro vozidla s přímým vstřikováním benzínu do válců (označované FSi, TSi, GDi, THP, Direct Injection, Ecoboost apod.) Podle našich dosavadních zkušeností má Landi nejlépe zpracovaný software a tím i vynikající jízdní vlastnosti. Firma Landi Renzo neustále rozšiřuje seznam vozidel u kterých je možná přestavba. Na dotázání kalkulace je třeba uvést i typové označení motoru!
Ceny od 33 000,- Kč.

Sekvenční vstřikování BRC

BRC SQ 32, SQ 32 Alba a SQ Plug and Drive - momentálně jeden z nejlepších italských systémů na trhu. Je vhodný pro všechny typy vozidel. Systém Plug and Drive, je navíc doplněn o komunikační port který se připojuje do zásuvky OBD. Sady BRC disponují dvěma typy vstřikovačů. Základ většiny kitů obsahuje vysoce přesné vstřikovače BRC IN 03 MY 09, levnější sada Alba používá nové vstřikovače GP13.
Ceny od 30 900,- Kč.

BRC SQ SDi - systém sekvenčního vstřikování plynu je určený jen pro vozidla s přímým vstřikováním benzínu (označované jako FSi, TSi GDi, Direct Injection, Ecoboost apod.) 
Ceny od 35 000,- Kč.